اسباب بازی ۵ تا ۸ سالگی

اسباب بازی ۵ تا ۶ سال 

اسباب بازی ها ، بازی ها و کتاب هایی که باعث توسعه و رشد مهارت های کلامی ، زبانی و خوانش می شوند ، در این دوره بسیار موثر و مطلوب می باشند .مهارت های زبانی و ارتباطی در این دوره به سرعت رشد می کنند و با حضور کودک در آمادگی یا پیش دبستانی " روابط اجتماعی " او نیز به سرعت تکامل می یابد .همچنین بازی های ریاضی و الفبایی هم با توجه به هدف مند بودن باعث تقویت اعتماد به نفس کودک می شود .

 اسباب بازی پنج تا شش سالگی

اسباب بازی ۶ تا ۷ سال 

اسباب بازی در این دوره سنی میتواند نقش وسیله ای کمک آموزشی را برای کودک داشته باشد .خواندن ، نوشتن و هجی نمودن حروف از جمله بازی های بسیار مفید بوده و باعث تکرار و تثبیت برنامه های دوره پیش دبستانی در ذهن او می شود .اسباب بازی و بازی کردن با همسالان در این دوره بسیار با اهمیت می باشد زیرا بازی و کار با آنان باعث افزایش علاقه و دوستی می شود .

اسباب بازی شش تا هفت سالگی

اسباب بازی ۷ تا ۸ سال

در این دوره سنی بازی ها و رقابت های فیزیکی و حرکتی به صورت قابل ملاحظه ای آسانتر شده و ورزش و فعالیت های بدنی به آنها امکان فراهم کردن شرایط سوخت و ساز بدنی بیشتر و آشنایی با عرصه رقابت و ورزش را فراهم می نماید . بازی ها و اسباب بازی های خلاقانه مناسب با این سن نیز علاوه بر سرگرمی ،باعث تشویق کودک به خیال پردازی و تمایل آنها به ابراز احساسات و درک خود از دنیای اطراف می شود

اسباب بازی ۵ تا ۸ سالگی 101 محصول وجود دارد

در صفحه
نمایش 1 - 16 از 101 آیتم
نمایش 1 - 16 از 101 آیتم