بازی با کودک ۸ تا ۱۰ سالگی

۸ تا ۹ سالگی 

در این دوره علاقه به یادگیری ناشناخته ها در وجود فرزندان رشد می کند .آزمون و خطا همراه با پیش بینی  و آزمایش همراه شده و آنها را قادر به یافتن پاسخ های جدید می کند .در این دوره فرزندان نیاز به حمایت و کمک والدین برای فهم مشکلات و مسایل بین آنها و دوستانشان دارند و نیاز دارند تا در این زمینه با والدین مشورت نمایند .والدین نیز ملزم به رصد وضعیت فرزند و در صورت نیاز کمک به او برای حل مشکلاتش هستند .

حفظ ارتباط صحیح بین والدین وفرزندان در این دوره بسیار مهم است .این رابطه می تواند با شیوه هایی مثل کتاب یا مجله خواندن با هم ،بازی کردت با هم یا گفتگو در مورد علایق شخصی محکمتر و عمیق تر شود .اینها و راه حل های مشابه شیوه هایی فوق العاده برای تحکیم روابط و برقراری رابطه ضروری بین والدین و فرزند می باشد .

باید سعی نمود تا در هنگام صحبت با فرزندان آنها احساس راحتی نمایند تا بتوانند تجارب و فعالیت های روزانه خود را با والدین در میان بگذارند و به حمایت آنها دلگرم باشند .

در این دوره ورزش نیز به یک امر جدی برای آنها تبدیل شده و رقابت هم چاشنی آن می شود .

۹ تا ۱۰ سالگی

معمولا در این دوره با شروع ترشح هورمونها یا با آماده شدن هورمونها برای ترشح نشانه های اولیه بلوغ مثل طولانی شدن زمان خواب یا رشد فیزیکی ناگهانی در آنها بروز می کند.

توجه آنها به مسایل نیز عمیق تر شده و یک بچه ۹ ساله می تواند زمانی طولانی را به فعالیت های مورد علاقه اش اختصاص دهد .

بازی با کودک ۸ تا ۱۰ سالگی  5 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم