اسباب بازی ۰ تا ۱۲ ماهگی

اسباب بازی - تولد تا شش ماهگی 

اسباب بازی های نوزاد در این دوره سنی با توجه به محدودیت های بسیار زیاد کودک طراحی میشود .طی چند ماه اولیه زندگی ، کودک توانایی انجام بازی های حرکتی را ندارد .اما با توجه به اینکه بازیگوشی و توجه به محیط اطراف از ویژگی های او در این دوران می باشد ، میتوان جهت توسعه حواس گوناگون کودک از اسباب بازی هایی مثل جغجغه ، اشیا رنگی براق و اسباب بازی های بافتنی استفاده نموده و حواس گوناگون مثل حس بینایی و لامسه را تحریک نمود .

اسباب بازی هایی با ویژگی های گفته شده باعث تحریک و تشویق کودک به کنجکاوی بیشتر در محیط پیرامونی خود خواهد شد و اولین ارتباطات کودک با دنیای اطراف را رقم خواهد زد .ارتباطاتی که نقش مهمی در رشد مهارت های اولیه کودک دارد .

.

 

اسباب بازی تولد تا شش ماهگی

اسباب بازی - شش تا دوازده ماهگی

اسباب بازی های مربوط به دوره شش تا دوازده ماهگی نیز بر مبنای توانایی های این دوره زمانی کودک طراحی میشود .

هنگامی که کودک توانایی نشستن پیدا میکند ، جهان اطراف او و اشیا دور و برش گسترده تر و بزرگتر می شوند . مهمترین ویژگی های کودک در این دوره ، توانایی حفظ تعادل و در مرحله بعد حرکت به اطراف می باشد .

اسباب بازی هایی که قابلیت حرکت راحت در اطراف کودک را داشته و به آسانی از او فاصله می گیرند ، در نگاه اول شاید باعث خسته شدن کودک شوند . اما همین اسباب بازی ها می توانند مشوق فوق العاده ای برای او ، جهت تلاش برای حرکت و دست یافتن دوباره به اسباب بازی شوند .این روند می تواند به منجر به تقویت ماهیچه های پا و بدن کودک شود .همچنین با توجه به اینکه رشد دندان ها در این دوران صورت می گیرد ، استفاده از اسباب بازی های پلاستیکی بهداشتی که باعث کاهش خارش و درد لثه می شود در این سن توصیه می شود .

.

اسباب بازی شش تا دوازده ماهگی

 

اسباب بازی ۰ تا ۱۲ ماهگی 3 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم