بازی با کودک ۰ تا ۱۲ ماهگی

تولد تا ۶ ماهگی 

در این دوره تعامل با نوزاد ( در قالب بازی یا در آغوش گرفتن ) ، تحریکات بصری و حرف زدن برای او بسیار جذاب بوده و باعث افزایش آگاهی های نوزاد از جهان تازه می شود . همچنین نگاه کردن به چشمان نوزاد در هنگام حرف زدن ، آواز خواندن وتغذیه راه های فوق العاده ای برای برقراری ارتباط ذهنی بین نوزاد و اطرافیان بوده و به بهترین شیوه منجر به شناسایی شما توسط نوزاد می شود . برقراری ارتباط چشمی ( نگاه کردن به چشمان کودک ) منجر به ایجاد احساس امنیت و آسایش نوزاد در بین افراد نزدیک به او نیز می شود . ارتباط فیزیکی مثل در آغوش گرفتن هم نقش بسیار مهمی در ایجاد احساس اطمینان ، محبت و سلامتی در نوزاد دارد و مطمئن باشید که در این دوره این روش منجر به اثرات بسیار مثبتی شده و باعث لوس شدن نوزاد نخواهد شد .

۶ تا ۱۲ ماهگی 

در این دوره محیط برای نوزاد جذاب شده و اوشروع به شناسایی مراقب اصلی خود می کند (عموما مادر ) . اعتماد به نفس آنها نیز افزایش می یابد اما در صورت تنها گذاشتن آنها اضطراب و ترس از جدایی در وجودشان بروز می نماید . بازی با سرو صدا و حرکت نیز برای آنان بسیار سرگرم کننده است مخصوصا در صورتیکه برایشان شکلک دراورید .

این دوره در برقراری ارتباط کودک دوره بسیار مهمی می باشد زیرا در این دوره او با گوش کردن به صدای شما و چگونگی ایجاد اصوات به سختی تلاش خواهد نمود تا آنها را تقلید نماید . با قوی تر شدن ماهیچه ها هم ، کودک شروع به تمرین نشستن ، خزیدن ، ایستادن و حتی برداشتن اولین گام ها می نماید . هماهنگی بین دست و چشم نیز رشد قابل توجهی پیدا کرده و کشف دست و پا به سرگرمی جذابی برای کودک تبدیل می شود . علامت گذاری با دست با رنگی کردن دست با رنگ انگشتی یا مداد شمعی هم بازی ایده آلی برای این دوره سنی می باشد .

بازی با کودک ۰ تا ۱۲ ماهگی 4 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم