عروسک بهشت حیوانات

KA-JZD14

جدید

0-6 ماه
6-12 ماه
12-18 ماه
18-24 ماه
2 سال
3 سال
4 سال
5 سال
6 سال
7 سال
8 سال
9 سال
10 سال
11 سال
12 سال

اسباب بازی بهشت حیوانات - عروسک شش مدل 

ناموجود

شرح :

شش حیوان محبوب و دوست داشتنی ،با شمایل و طراحی فوق العاده و منحصر بفرد مجموعه شش تایی از جغجغه های حیوانات را تشکیل میدهند که مناسب برای آشنایی کودک با رنگ ها ،حیوانات و شناخت آنهاست .این مجموعه شش تایی در یک بسته بندی بسیار زیبا و دکوراتیو عرضه میشود .جعبه بصورت یک خانه جنگلی زیبا برای حیوانات طراحی شده است .

 

ویژگی:

طراحی زیبا – رنگ های شاد – جعبه زیبای دکوراتیو با طراحی بشکل خانه جنگلی

 

مزایا :

عروسک های پشمی یا پلاستیکی غالبا از موجودات مورد علاقه کودکان ،خصوصا در دوره سنی زیر سه سال است .جنس نرم و در عین حال مقاوم ،قیافه های فانتزی و جذاب و بسته بندی ویژه این بازی آن را تبدیل به یک هدیه فوق العاده برای کودک نموده است .نوع طراحی اسباب بازی و بسته بندی آن اجازه طرح داستان های زیبا در مورد شخصیت های آن را به والدین میدهد .همچنین تکنیک ویژه طراحی صورت حیوانات آنها را بگونه ای خاص نموده و میتوان با نامگذاری هر کدام ،آنها را به شخصیت دوست داشتنی کودک تبدیل نمود .

 

راهنما :

بهترین راه برای تشویق کودک به بازی با عروسک طراحی قصه های ساده با این شخصیت ها ،داستانگویی و بعد روایت تصویری با استفاده از عروسک ها است .سعی کنید تا داستانی را در ذهن خود پرورش دهید و یا از کتاب خاصی بخوانید و با استفاده از عروسک ها به شخصیت های داستان جان بدهید .نامگذاری عروسک ها نیز باعث توجه بیشتر کودک به عروسک میشود .از کودک بخواهید برای عروسک ها نام انتخاب کند و از آن برای عروسک استفاده کنید .سعی کنید تا در داستان روی ویژگی های هر کدام از کاراکترها تمرکز کنید مثلا وقار و بزرگی شیر ،آرامش و طمانینیه فیل و ... .سعی کنید ابتدا با جستجو در اینترنت در مورد هر کدام از این حیوانات اطلاعات اولیه ای کسب کنید .مثلا در مورد زیستگاه آنها ،غذا ،تعداد بچه ها ،زندگی گروهی و ... و بعد به زبانی ساده این اطلاعات را به کودک منتقل نمایید .

 

مشخصات فیزیکی :

تعداد قطعات : ۶

جنس : پلاستیک

ابعاد : ۲۳ * ۱۵/۵ *۱۱ سانتیمتر

    دوره سنی۰ تا ۱۲ ماهگی | ۱ تا ۳ سالگی
    مشخصاتبدون نیاز به باطری
    رشد مهارتشناخت رنگ،شکل - جنس | درک حجم و اندازه | خلاقیت-بازیهای خیالی | مدیریت احساسات و عواطف | مهارت داستانگویی | شناخت حیوانات | اطلاعات عمومی
    قیمت۰ - ۲۰ هزار تومان
    نوع بازیعروسک