پیانوی کرمی هولی تویز

927

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

تومان 38.000

0-6 ماه
6-12 ماه
12-18 ماه
18-24 ماه
2 سال
3 سال
4 سال
5 سال
6 سال
7 سال
8 سال
9 سال
10 سال
11 سال
12 سال

پیانوی کرمی هولی تویز

شرح

افزایش مهارت های فیزیکی و حرکتی ماهیچه های کودکان در دوره بعد از 6 ماهگی اهمیت بسیاری دارد.ارتقا این دسته از مهارت ها با انجام حرکاتی مثل کشیدن، پیچاندن، غلطاندن و فشردن ممکن میشود. در پیانو آموزشی هولی تویز همه این حرکات در یک اسباب بازی بسیار زیبا جمع شده اند. کودک با بازی با بخش های متفاوت پیانو مثل گل، کرم، پروانه و کفشدوزک که همه موزیکال بوده و آهنگ میزنند این حرکات را تمرین کرده و به تکرار آنها تشویق میشود .بر روی دکمه های پیانو که بر روی بدن یک کرم طراحی شده اند نیز چهار دکمه تعبیه شده است که کودک را با دنیای موسیقی آشنا کرده و بر مهارت های شنیداری او تاثیر میگذارد .کودک با شنیدن اصوات متفاوت خروجی از کلید ها ،بین صدا و کلید متناظر ارتباط برقرار کرده و بدنبال تکرار صدایی خاص خواهد بود .

پیانو کرمی هولی تویز در دو مد متفاوت کار میکند .در مد اول کلیده های پیانو چهار نت دو ، ر ، می و فا را ایجاد نموده و با فشار سر کرم آهنگ پخش میشود .در مد 2 با فشار سر کرم آهنگی دیگر پخش شده و با فشار کلید ها نیز موزیک های شاد و بسیار زیبای کودکانه پخش میشود .

ویژگی

طراحی زیبا و رنگ آمیزی بسیار خوب اسباب بازی (توجه داشته باشید که ترکیب رنگی اسباب بازی های کودکانه بسیار مهم است ) - تاثیر فوق العاده بر مهارت های مختلف کودک - بدنه محکم و مواد اولیه ساخت درجه یک - امکان تنظیم ولوم صدا - کارایی متفاوت در دو مد عملکرد

مهارت هایی که تحت تاثیر این بازی رشد میکنند 

مهارت های فیزیکی و حرکتی مربوط به ماهیچه های کودک طی بازی با این محصول رشد میکنند، همچنین مهارت های شنیداری کودک و خلاقیت او در زمینه موسیقی نیز تحت تاثیر این بازی قرار میگیرد .

دسته بندی 

اسباب بازی نوزاد و نوپا

محتویات 

پیانو - برگه راهنمای کاربر

مشخصات فیزیکی 

23.5 * 15 * 8 سانتیمتر - 330 گرم 

    دوره سنی۰ تا ۱۲ ماهگی | ۱ تا ۳ سالگی
    مشخصاتنیاز به باطری
    رشد مهارتتمرکز و توجه | خلاقیت-موسیقی | افزایش حس کنجکاوی | هماهنگی چشم و دست | شناخت حیوانات | تقویت ماهیچه های کوچک بدن
    قیمت۳۰ - ۵۰ هزار تومان
    موضوعموسیقی