پازل مکعبی اشکال

FE034

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

تومان 25.000

0-6 ماه
6-12 ماه
12-18 ماه
18-24 ماه
2 سال
3 سال
4 سال
5 سال
6 سال
7 سال
8 سال
9 سال
10 سال
11 سال
12 سال

پازل مکعبی اشکال

شرح:

مکعب یکی از ابزارهای رایج آموزشی از دیرباز تا کنون است که با استفاده از چوب، پلاستیک و یا حتی پارچه ساخته می شود. پازل مکعبی اشکال، یک محصول چند منظوره ای آموزشی است که با بررسی مراحل رشد فکری و جسمی کودک طراحی و از بهترین مواد اولیه تهیه شده است. مربی یا والدین می توانند با این محصول، بازی های هدف دار متنوعی را طراحی کنند. برای مثال یک وجه هر مکعب دارای تصاویری است که به صورت یک پازل سه در سه کامل می شود و در وجه دیگر آن تصاویر مستقلی قرار دارد که کودک می تواند به دلخواه آنها را کنار یکدیگر و یا روی هم بچیند. همچنین می توانید همه ی مکعب ها را کنار هم به گونه ای قرار دهید که حفره های آنها به سمت کودک باشد و از او بخواهید که با شکل های مناسب آنها را پر کند. کودک می تواند یک مکعب را به عنوان پایه قرار داده و شکل مناسب با هر مکعب را پیدا کرده و مکعب های دیگر را با توجه به آن اشکال روی یکدیگر بچیند.

ویژگی:

تهیه شده از بهترین مواد اولیه - قابلیت انجام چند بازی گوناگون

مهارت هایی که تحت تاثیر این بازی رشد می کنند:

امکان چیدن مکعب ها بر روی هم به کودک کمک می کند تا با مفهوم تعادل فیزیکی آشنا شود. همچنین تلاش برای چیدن مکعب ها به تقویت ماهیچه های کوچک کودکان می انجامد و باعث افزایش هماهنگی بین چشم و دست می شود. نهایتا بازی با تصاویر کودک را با حیوانات و اشکال مختلف آشنا می نماید و باعث افزایش توانایی کودک در حل مساله می شود.

دسته بندی:

بازی نوپا - فکری و سرگرمی

محتویات:

9 تکه پازل مکعبی - 9 تکه تکمیل کننده پازل - 4 تصویر پشت چسب دار از پازل 

مشخصات فیزیکی:

22*24*7 سانتیمتر - 670 گرم

  دوره سنی۱ تا ۳ سالگی
  مشخصاتساخت ایران
  رشد مهارتمنطق،استراتژی-حل مساله | تمرکز و توجه | درک حجم و اندازه | آموزش آزمون و خطا | هماهنگی چشم و دست | تقویت تعادل فیزیکی | شناخت حیوانات | تقویت ماهیچه های کوچک بدن
  قیمت۲۰ - ۳۰ هزار تومان
  نوع بازیفکری - علمی/آموزشی
  موضوعدانش